AnasayfaEski ParşömenSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Anitchka~

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Anitchka Yeva
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
97/100  (97/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Anitchka~   Salı Tem. 19, 2011 12:44 pm

CEVAPLAR

1. Cevap
Sihir Dünyası benim için tamamen heyecan verici ve bir o kadar tehlikeli. Hiçbir zaman korkumu belli etmem ama bu beni ürkütmediği anlamına gelmez. Sihir ve onu kullananlar benim için büyük bir gizem. İnsanların içindekini gösteren şeylerdir büyüler benim için ve çoğumuzun içi pek de iyi olmadığına göre gizemli bir dünyadır bu gizli kapıları açmamıza yarayan ve bazen sonumuz bazen de başlangıcımız olan bir dünyadır. Kötülerin yenilmesi gereken iyilerinse zafer sarhoşu olmadan yaşaması gereken her zaman tetikte beklenilmesi gereken bir dünyadır.
2. Cevap
Geniş bir labirentte kaybolursam eğer çok korkardım ama bunu belli etmez hatta kendime bile itiraf etmezdim. Çıkmak için yollar denerdim ama karamsar olduğumdan çok da işe yaramazdı. Doğru dürüst düşünebilmek için beklerdim büyük ihtimalle yanımda birileri varsa bu daha kolay olurdu. Çünkü bana ihtiyacı olanların yanında güçlü olmak daha kolay olur benim için. Onlar bana ihtiyaç duyarsa ben de kendime güvenirim bir bakıma. Ama yalnızsam bu benim için çok zor olurdu. Büyük ihtimalle daha çok kaybolurdum ama sonunda çıkışı bulurdum. Ne pahasına olursa olsun kararlı olduğum için çıkışı bulurdum.
3. Cevap
Diğerleri benden güçlüyse önceden planımı yapardım en ince ayrıntısına kadar.
Çoğumuz ejderhalardan korkarız ama cesurumdur onun karşısına çıkmakta zorlanmam. Karşısında güçlü dururdum, bütün düşmanlar ciddiye alınmayı hak ederler sonuçta. Onu olabildiğince yumurtadan uzak tutardım ve şaşırtmaya çalışırdım. Aklıma gelen şeyleri tartmadan yaptığım olur fakat böyle bir durumda daha dikkatli olur daha çok düşünürdüm. Zaman elverdiğince tabii.
4. Cevap
Mürver Asa.
Her zaman güce karşı bir zaafım olmuştur. Bunu doğru yolda kullanırdım ama yine de güçten uzak kalamayacağımı da belirtmeliyim.
Mürver Asa benim için diğerlerinden daha güçlü çünkü sihrin gizli kapılarından en büyüğünü açan anahtar bence o. Seçme şansım olsaydı güce olan zaafım ve sihre olan büyük ilgim ve saygımla onu seçerdim.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

MesajKonu: Geri: Anitchka~   Salı Tem. 19, 2011 12:55 pm

Gryffindor!

Anitchka~
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası