AnasayfaEski ParşömenSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Helena.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Helena Blackmore
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
88/100  (88/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Helena.   C.tesi Eyl. 03, 2011 3:42 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Hayatta her şeyin gerçek olabileceğini düşünürüm. Bu fantastik dünyada yapabileceklerinizin bir sınırı olmaz. Hayallerinizi bir kalıba sokmak zorunda kalmazsınız. İstediğiniz herşeyi elde eder, istemediğinizi göz önünden kaldırırsınız. Her gün yeni bir heyecana, her gün yeni bir maceraya atılırsınız. Sanki bütün sihir dünyası bundan ibaretmiş gibi.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Soğukkanlılığımı koruyarak asamı kullanır, (Lumos) ışığı açardım. Korkmadan çıkış yolunu arardım. Eğer çıkışı bulamaz daha da kaybolursam beni bulmaları için asamla gökyüzüne işaretler gönderirdim. O da bir işe yaramazsa sabaha kadar beklerim. Kötü düşünceleri aklımdan uzaklaştırıp, olumlu davranırım. Eğer korkar ve paniklersem işin içinden çıkamam.

*Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup
altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne
yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve
neler hissederdiniz?
İlk kez katılacağım için ister istemez heyecanlanırım. Mantıklı düşünmeye çalışarak stratejimi belirlerim. Ejderhanın karşısına çıktığımda ona büyük ihtimalle bir ilüzyon büyüsü yapar dikkatini başka yöne çekerim. Korkarım ama korkunun ecele faydası olmadığı için elim ayağım birbirine karışmadan durumu atlatmaya bakarım. Yumurtayı aldıktan sonrası büyük ihtimalle kolay gelir. Çaresine bakarım.

* Seçme şansınız
olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı
mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Görünmezlik pelerinini seçerdim. Görünmez olabilmek bence çok mantıklı olurdu. Yasak olan yerlere girebilir, kimse farketmeden onları dinleyebilirdim. En gizli toplantılardan haberim olur, ceza almadan canımın istediğini yapabilirdim.
Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici

Mücadele Tarafı : Widmore.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)